fbpx
BYT
/
Na predaj

2-Izb. byt – Nitra

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

103 990 €

Výmera

60 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
103 990 €
Poschodie
1
Výmera
60 m²
Lokalita
Nitra

Novostavba 2- izbového bytu v 5 podlažnom bytovom dome s terasou o výmere 20 m2.
Výhod pri tejto nehnuteľnosti máme niekoľko. Kupujúci bude prvý užívateľ bytu, nakoľko je to novostavba.
Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží. Dispozícia je z 2 obytných miestností a príslušenstva, o výmere 40,39 m2 s terasou o výmere 20 m2. Vonkajšie parkovacie státie o výmere približne 12,5 m² nadobúdate do vlastníctva s kúpou bytu, čo je jedna z ďalších výhod. Zároveň ďalšia výhoda kúpy bytu je výhodná investícia nakoľko dopyt po nájomnom bývaní v Nitre vďaka novej automobilke výrazne rastie.
Vo vzdialenosti do 1500 m sa nachádzajú supermarkety Billa, Kaufland, OC Galéria Nitra-Tesco, škôlky, školy, lekáreň, poliklinika, športová hala, reštaurácie. A ešte jedna výhoda na záver: oddychové zóny a detské ihriská vo vnútrobloku.
Byt je skolaudovaný a k dispozícií ihneď po uzatvorení kúpnej zmluvy.

Viac
Bezpečná transakcia
Dobrá dostupnosť MHD
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
S výhľadom
Vlastné kúrenie
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.