fbpx
Apartmán
/
Na predaj

3-izb. Apartmán, Chorvátsko – Ostrov

Typ

Apartmán

Ponuka

Na predaj

Cena

464 170 €

Výmera

87 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
464 170 €
Poschodie
2
Výmera
87 m²
Lokalita
Chorvátsko

Luxusný apartmán na chorvátskom ostrove Hvar v novo pripravovanom projekte máme pre Vás práve v ponuke.

Pokiaľ rozmýšľate nad investovaním do nehnuteľností, toto je práve tá správna investícia, ktorá zabezpečí priestor pre Vašu dovolenku, ako aj pasívny príjem z prenájmu po celý rok.

Dovolenkujte v súkromnom rezorte a profesionálny tím sa postará o prenájom a servis, kým tam nie ste. Rezort je zabehnutý a klientela stála. Dopyt po ubytovacích kapacitách stúpol, dôsledkom čoho sa rozširuje ubytovacia časť o úplne nové apartmánové domy ako aj ponuka služieb, ktorá zabezpečí maximálnu obsadenosť.

Nadobudnutie tejto luxusnej nehnuteľnosti naozaj nebolo nikdy ľahšie. Všetko pre Vás vybavia odborníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Jediné, čo potrebujete urobiť Vy, je navštíviť ostrov, obhliadnuť si rezort z blízka a správne sa rozhodnúť.

Apartmán sa ponúka za uvádzaciu cenu a je jediný svojho druhu v tejto chvíli v predaji.

Personál organizuje sezónne aj mimosezónne aktivity, pre ktoré sa dovolenkári vracajú každoročne.

Investičná nehnuteľnosť o rozlohe 87,1m2 obytnej plochy a 44,85m2 terasy, ponúka navyše strešnú terasu 88,65m2 so súkromím a priamym slnkom po celý deň.
Orientácia apartmánu je do záhrady a s výhľadom na more.
Dispozičné riešenie pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou, hlavnej kúpeľne s vaňou a dve spálne. Druhá kúpeľňa je súčasťou jednej zo spální.
Z každej z izieb je vstup na terasu, z ktorej vedú schody na strešnú terasu nad apartmánom.

Dohodnite si s nami stretnutie už dnes, kde naplánujeme obhliadku rezortu, na ktorom sa môžu zhodnocovať Vaše financie od momentu kúpy.

Viac
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Parkovacie miesto
Pri vode
S výhľadom
Slnečný
Vybavenie všetkých formalít za vás
Všetky inzeráty makléra
Erika Vargaeštokova
Už v detstve som začala rozvíjať svoju vášeň k nehnuteľnostiam, keď som stavala domy z Lega, neskôr presúvala nábytok vo svojej izbičke a vrcholom bolo vybúranie steny v dome, keď sa nikto nedíval. Táto vášeň so mnou ostala až doteraz v podobe zútulňovania bývania. Po skončení štúdia na British College of Interior Design, som sa rozhodla spojiť krásnu prácu s ľudmi, bytový dizajn a predaj nehnuteľností do jedného celku. Aby som však zvyšovala svoju odbornosť a znalosť, neváhala som začať štúdium na Stavebnej Fakulte TUKE. Nepoznám krajší pocit ako ten, že všetky tie roky vzdelávania pomáhajú mojim klientom či už v procese nákupu, alebo predaja nehnuteľnosti.