fbpx
BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – BA, Ružinov

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

205 000 €

Výmera

68 m²
Počet izieb
3
Cena
205 000 €
Poschodie
4
Výmera
68 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Ponúkam bývanie na skvelej adrese v mestskej časti Ružinov – Trávniky. 3-izbový byt sa nachádza na 4. poschodí v BD po kompletnej rekonštrukcii s nadstavbou a spolu s okolitými bytovými domami vytvára tichý a pokojný vnútroblok s množstvom parkovacích miest. Samotný byt ma skvelú dispozíciu s orientáciou na dve svetové strany (V,Z), zastrešeným balkónom do vnútrobloku a výhľadom do korún stromov. Menšou stavebnou úpravou nenosných častí si nový vlastník dokáže vytvoriť praktickú a modernú dispozíciu s priestrannou dennou zónou a slušnou kúpeľňou (viď priložený pôdorys).
Benefitom sú nízke mesačné náklady, samostatná toaleta s umývadlom pri vstupe do bytu a dva pivničné priestory. Byt je v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami a po dohode je možné byt vypratať pred odovzdaním.
ÚP bytu: 64,83 m2 + balkón 2,8 m2 + pivnice 2,65 m2

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Blízko parku
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Nízke prevádzkové náklady
Pivnica
Plastové okná
S výhľadom
Slnečný
So stavebným pozemkom
Výťah
Zeleň v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
František Fortuna
Ak svoje záľuby dokážete preniesť do pracovného prostredia, tak nerozlišujete rozdiel medzi časom venovaným práci a voľným časom. V tejto profesii som to našiel. Pre príjemný zážitok z predaja alebo kúpy vašej vysnívanej nehnuteľnosti vám ponúkam svoje vedomosti získané na Stavebnej fakulte, pracovné skúsenosti z banko-poistného prostredia a taktiež osobnú skúsenosť ako kupujúci a predávajúci.