fbpx
BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – Nové Mesto nad Váhom

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

107 000 €

Výmera

99 m²
Počet izieb
3
Cena
107 000 €
Poschodie
1
Výmera
99 m²
Lokalita
Nové Mesto nad Váhom

Veľký 3 izbový byt s rozlohou neuveriteľných 99 m2 poskytuje dve spálne, rozľahlú obývačku, kuchyňu s jedálenským kútom a veľkú komoru.

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí vstupnej budovy 5. poschodového bytového domu. Umiestnený je však mimo poschodovej časti, takže nad bytom nie sú iné byty, čo je zárukou kľudného bývania. Vnútorné steny a znižované stropy boli zateplené. Inštalované je vlastné kúrenie s ohrevom vody. K bytu patrí pivnica s rozlohou 6 m2.

Situovaný je na ulici Zelená, v blízkosti centra mesta a v dostupnosti všetkých služieb – nákupné strediská, nemocnica, poliklinika, škola, autobusová a železničná stanica.

Viac
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Občianska vybavenosť
Veľký úložný priestor
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.