fbpx
DOM
/
Na predaj

4-IZB. DOM (Dvojdom) – Martin nad Žitavou

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

109 000 €

Výmera

103 m²
Počet izieb
4
Cena
109 000 €
Poschodie
1
Výmera
103 m²
Lokalita
Zlaté Moravce

Rodinný dom v obci Martin nad Žitavou (okres Zlaté Moravce) bude vybudovaný v novovzniknutej obytnej zóne s krásnymi výhľadmi. Túžite po domove s malou záhradkou, ktorú využijete na oddych a relax s vašou rodinou ? V ponuke máme projekt, ktorý vás určite osloví. Úžitková plocha domu je 103m², čo znamená pohodlné bývanie pre štvorčlennú rodinu. Veľkou výhodou je, že dom sa odovzdáva v stave holodom – tzn. finálny vzhľad domu bude podľa vašich predstáv.
Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť, pričom prízemie je dennou časťou domu a tvorí ju:
predsieň so vstupom do šatníka a technickej miestnosti, priestranná kuchyňa s jedálňou a obývačkou so vstupom na terasu, samostatná toaleta a schodište.
Nočnú časť tvoria:
rodičovská spálňa so samostatným šatníkom, priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou, dve samostatné nepriechodné izby.

Viac
Bez ťarchy
Holodom
Novostavba
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.