fbpx
DOM
/
Na predaj

4-IZB. RD Bošany

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

180 000 €

Výmera

209 m²
Počet izieb
4
Cena
180 000 €
Poschodie
1
Výmera
209 m²
Lokalita
Topoľčany

Rodinný dom v Bošanoch, ktorý je na predaj poteší každého, čo chce dobre kúpiť a hneď bývať. Dom je rozčlenený na dennú časť na prízemí a nočnú časť na poschodí. Kuchyňa so špajzou je šikovne prepojená s jedálenskej časťou, navzájom sa nerušia. Obývacia miestnosť svojou rozlohou ponúka 3 v 1, jedáleň, relaxovanie pri krbe a sledovanie TV z pohodlia gauča. Presvetlená obývačka človeka priam láka vyjsť von trebárs aj v papučiach a dať si kávičku vonku. Na poschodí Vás prekvapia tri priestranné spálne so vstavanými šatníkmi, z toho dve izby majú spoločný balkón.
Samostatne stojaca garáž so strechou na odkladanie sezónnych vecí poteší každého. Z boku garáže si môžte grilovať v krbe pod prístreškom. Pri grilovačke môžte odbehnúť do vonkajšej pivnice pre dobre vychladené pivko. Dobrá orientácia domu a prepojenosť so záhradou zabezpečuje celodenné slnko na záhrade aj v dennej časti domu. Veľkosť pozemku je 537 m2.
Obec Bošany sa hrdí kompletnou občianskou vybavenosťou porovnateľnou s akýmkoľvek mestom na Slovensku.

Viac
Balkón
Garážové státie
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Krb
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Oplotenie
Optický internet / TV
Pivnica
Podlahové kúrenie
S výhľadom
Samostatne stojaci dom
Šatník
Slnečný
So zariadením
Studňa
Terasa
Všetky inzeráty makléra
Igor Slávik
VENI,VIDI, VENDI... PRIŠIEL SOM, VIDEL SOM, PREDAL SOM... Týmito tromi ne-obyčajnými slovami by som v skratke definoval, čo robím. Bývanie je pre každého človeka esenciálnou potrebou. Úspešné zobchodovanie predaja a spokojnosť klienta sú pre mňa tie najvyššie priority v tomto biznise. Hlavne si uvedomujem veľkú zodpovednosť a záväzok voči klientovi, ktorý sa spolieha na moju profesionalitu, odbornosť a celkovú úspešnosť daného obchodu. Je to práca, ktorú ak robíte naplno, z vás robí úspešných a z klientov spokojných ľudí.