DOM
/
Na predaj

4 -Izb. RD – NESVADY

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

159 900 €

Výmera

121 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
159 900 €
Poschodie
0
Výmera
121 m²
Lokalita
Nové Zámky

4-izbovú novostavbu v meste Nesvady s termálnym kúpaliskom si môžete zariadiť úplne podľa svojho vkusu.
Obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo a s výstupom na terasu dostatočne presvetľuje dennú časť domu.
Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V nočnej časti sa nachádzajú: dve detské izby a spálňa. Z chodby sa vchádza do kúpeľne, kde sa nachádza predpríprava na: vaňu, 2x umývadlá, bidet, WC práčku a sušičku. Z prístupovej chodby je vstup na samostatné WC s umývadlom.
Dom je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením NANOHEAT, s možnosťou regulácie každej miestnosti samostatne cez termostat s WIFI reguláciou.
Okná a dvere sú plastové s izolačným trojsklom s 5 ročnou zárukou na nastavenie.
Možnosť dostavby terasy, ku ktorej je predpríprava vody a elektriky na terasu.

Zastavaná plocha domu je 141,11 m2
Úžitková plocha domu je 121,58 m2
Obytná plocha domu je 93,03 m2
Výmera pozemku: 602 m2, k tomu prislúcha 1/2 podiel z príjazdovej cesty z celkovej výmery 331 m2 v ktorej je už zahrnuté parkovacie státie pre 2x osobné autá.

Viac
Bez ťarchy
Centrum mesta
Dobré rozmery pozemku
Holodom
Ideálna orientácia
Krb
Novostavba
Občianska vybavenosť
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.