DOM
/
Na predaj

4-IZB. VÍKENDOVÝ DOM – GOLF. AREÁL TÁLE

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

579 000 €

Výmera

143 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
3
Cena
579 000 €
Poschodie
2
Výmera
143 m²
Lokalita
Brezno

Jedinečná poloha 4-izb. práve kolaudovaného a celoročne využiteľného víkendového domu priamo v golfovom a lyžiarskom areáli Grey Bear na Táloch.
Kompletne zariadený dvojpodlažný dom s úžitkovou výmerou 143 m2, zastavanou plochou 86 m2 a to všetko na 11 árovom pozemku v lese a v súkromnom novovybudovanom areáli s ďalšími 4 domami. Ďaľšie plus dotvorí samostatný vstup k areálu cez budúcu elek. rampu a 24h strážna služba.
Potešia 2-3 vonkajšie parkovacie miesta, miesto na Váš golfový vozík či snežný skúter a to len pár metrov od 18 jamkového golfového areálu Grey Bear + 9 jamkového Little Bear či 150m k vedľajšiemu lyžiarskemu stredisku Ski Tále. Množstvo bežeckých tratí priamo v areáli v zimnom období.
Už len zobrať kufor a môžete si ho okamžite a naplno užívať na 100 m2 vonkajšej spevnenej terase.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Tomáš Brejčák
Verím, že poslaním realitného makléra nie je ohurovať, ale sprostredkovať v prvom rade obhliadku a neskôr aj prevod nehnuteľnosti tak, aby všetko išlo hladko a akoby prirodzene. Vždy sa snažím vcítiť sa do role ako predávajúceho tak aj kupujúceho a podľa možností a okolností im obom spríjemniť tento zážitok.