fbpx
DOM
/
Na predaj

5-izb. RD – Berg, Rakúsko

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

479 900 €

Výmera

174 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
3
Cena
479 900 €
Poschodie
2
Výmera
174 m²
Lokalita
Bratislava

Stavbárom premyslená dispozícia a osobný dohľad počas celej výstavby je výsledkom tejto navonok modernej a zároveň špičkovo technický zvládnutej novostavby drevodomu. Použitie kvalitných materiálov a množstvo skrytých úložných priestorov je v dome samozrejmosťou. Priestranná denná zóna s krbom ponúka prístup na zastrešenú terasu s bočným zasklením proti vetru. Budúci majiteľ ocení totálne súkromie na pozemku s vlastnou studňou, automatickým zavlažovaním, záhradným domčekom a priestorom na vybudovanie bazéna.
Okrem parkovania v garáži je pred vchodom do domu vydláždený priestor pre parkovanie dvoch áut.
Pohraničie Rakúska sa stalo obľúbeným domovom mnohých Slovákov, ktorí tu ocenia upravené obce, kvalitné potraviny, lepší sociálny systém a najrýchlejšiu dostupnosť do Bratislavy z okrajových časti Bratislavy. Dokonca aj pandémia COVID 19 dokázala, že bývanie v pohraničí Rakúska nijako neobmedzilo obyvateľov s potvrdením o pobyte v Rakúsku a o zamestnaní na Slovensku.

ÚP: 173,82 m2, ZP: 144,5 m2, Pozemok: 687 m2

Viac
Alarm
Automatická závlaha
Bez ťarchy
Centrálne chladenie
Dobré rozmery pozemku
Drevostavba
Exteriérové žalúzie
Garážové státie
Krb
Možnosť dispozičnej zmeny
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Občianska vybavenosť
Oplotenie
Parkovacie miesto
Plastové okná
Samostatne stojaci dom
Šatník
Studňa
Tepelné čerpadlo
Terasa
Tichá lokalita
Záhradný domček
Všetky inzeráty makléra
František Fortuna
Ak svoje záľuby dokážete preniesť do pracovného prostredia, tak nerozlišujete rozdiel medzi časom venovaným práci a voľným časom. V tejto profesii som to našiel. Pre príjemný zážitok z predaja alebo kúpy vašej vysnívanej nehnuteľnosti vám ponúkam svoje vedomosti získané na Stavebnej fakulte, pracovné skúsenosti z banko-poistného prostredia a taktiež osobnú skúsenosť ako kupujúci a predávajúci.