fbpx
DOM
/
Na predaj

7-IZB. RD – Hviezdoslavov, Dunajská Streda

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

354 999 €

Výmera

218 m²
Počet izieb
7
Parkovanie
3
Cena
354 999 €
Výmera
218 m²
Lokalita
Dunajská Streda

Priestranný 7 izbový rodinný dom s úžitnou výmerou 217,80 m2 a s pozemkom 697 m2 pozostáva:
-prízemie: vstupná hala, WC, technická miestnosť, 2 izby na prízemí, kúpeľňa s vaňou WC a bidetom, obývacia izba spojená s kuchyňou
-na poschodí: 4 izby, 1 kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, povala
Dom sa predáva zariadený. Na prízemí je vinylová podlaha, ktorú vyhrieva podhlahové kúrenie. Na poschodí laminátová podlaha, kde sú radiátory. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. Dom je postavený z Durisol tvaroviek, škridlová strecha Bramac. Obývaciu izbu zpríjemňuje krbová vložka s vymenníkom. Je to stavba z r. 2008. Vlastná vrážaná studňa na pitie, užívanie v dome a automatickú závlahu záhrady. Kanalizačná prípojka na vlastnú čističku od 4-12 ľudí skolaudovaná trativodom.
Obec schválila projekt na obecnú kanalizáciu a vodu do 2 r. Zastrešená terasa so záhradným sedením, poskytujúca absolútne súkromie a relax. 2 balkóny s príjemnými výhľadmi. Záhradný domček a plechový domček na odkladanie náradia, krásne upravená záhrada. Parkovanie vo dvore pre 3 autá, pred domom plocha na parkovanie. Internet optika od Telekom, satelit a anténa. Nízke mesačné náklady 70 EUR/elekt. a 70 EUR/plyn. Výborná a tichá lokalita uprostred obce, slepá ulica, neďaleká zástavka autobusu, vlaková stanica, potraviny COOP Jednoda, MŠ, ZŠ, detské ihrisko, vonkajší priestor na cvičenie.

Viac
Alarm
Automatická závlaha
Balkón
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Krb
Nízke prevádzkové náklady
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Podlahové kúrenie
Skladový priestor
Studňa
Terasa
Vlakové spojenie
Záhradný domček
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Michaela Fundárková
Po rokoch pôsobenia v zahraničí na obchodnom oddelení v hotelierstve som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách. Reality ma vždy veľmi priťahovali. Kúpu a predaj považujem za veľmi dôležitý, no zároveň vzrušujúci proces v živote. S radosťou vás budem sprevádzať týmto významným životným rozhodnutím, ukážem vám správny smer a pomôžem vám.